Гужве на већини прелаза са Хрватском и Црном Гором

09.08.2024. 17:17
0
ИЗВОР: srna.rs

На већини граничних прелаза БиХ са Хрватском и Црном Гором појачана је фреквенција возила, саопштено је из Ауто-мото свеза /АМС/ Републике Српске.

С обзиром на то да је ситуација на границама промјенљива, возачима се препоручује да се информишу путем камера АМС-а.

Гранични прелаз Крстац, на путу Гацко-Никшић, отворен је за путнички саобраћај до краја августа.

На граничном прелазу Каракај код Зворника забрањен је саобраћај за возила носивости веће од пет тона која се преусмјеравају на нови мост Братољуб у Братунцу и на прелаз Рача, док аутобуси могу користити гранични прелаз Шепак.

Коментари 0
Повезане вијести
Поврат ПДВ-а још на чекању: Купци станова таоци нове политичке свађе Поврат ПДВ-а још на чекању: Купци станова таоци нове политичке свађе
Поражавајући подаци уочи уписа средњошколаца у БиХ: Клупе остале без 22.000 ђака Поражавајући подаци уочи уписа средњошколаца у БиХ: Клупе остале без 22.000 ђака
Заборављени злочин: Убиство цивила из засједе код Средњег Заборављени злочин: Убиство цивила из засједе код Средњег
Најчитаније
  • Град Катера у Босни
    4h 40m
    7
  • Мирончук Сергеј Александрович, руски добровољац који је дао живот за Републику Српску (ФОТО)
    8h 6m
    24
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    16h 45m
    0
  • Изречена пресуда Кецмановићима: Родитељи дјечака убице иду у затвор
    13h 52m
    0
  • Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије
    9h 44m
    0