Gužve na većini prelaza sa Hrvatskom i Crnom Gorom

09.08.2024. 17:17
0
IZVOR: srna.rs

Na većini graničnih prelaza BiH sa Hrvatskom i Crnom Gorom pojačana je frekvencija vozila, saopšteno je iz Auto-moto sveza /AMS/ Republike Srpske.

S obzirom na to da je situacija na granicama promjenljiva, vozačima se preporučuje da se informišu putem kamera AMS-a.

Granični prelaz Krstac, na putu Gacko-Nikšić, otvoren je za putnički saobraćaj do kraja avgusta.

Na graničnom prelazu Karakaj kod Zvornika zabranjen je saobraćaj za vozila nosivosti veće od pet tona koja se preusmjeravaju na novi most Bratoljub u Bratuncu i na prelaz Rača, dok autobusi mogu koristiti granični prelaz Šepak.

Komentari 0
Povezane vijesti
Državljanstva BiH za 30 godina odreklo se više od 100.000 ljudi Državljanstva BiH za 30 godina odreklo se više od 100.000 ljudi
Direktne strane investicije smanjene za skoro 350 miliona KM Direktne strane investicije smanjene za skoro 350 miliona KM
Crveno upozorenje na obilne padavine Crveno upozorenje na obilne padavine
Najčitanije
  • Istorijska zanimljivost: Sveti Sava se upokojio na današnji dan
    16h 2m
    0
  • Istočna Ilidža: Proglašena vanredna situacija
    3h 17m
    0
  • Topljenje snijega i kiša uzrokovali bujične vode u Istočnom Sarajevu
    3h 59m
    0
  • Policija se oglasila o pronalasku nestale žene u Gacku
    13h 17m
    0
  • Opština Pale: Dostupan Štab za vanredne situacije
    3h 25m
    0