ХИТНО! Нашем суграђанину Радомиру Подинићу, хитно је потребно више доза крви - крвна група АБ+ или АБ- .
Уколико има оних који могу даривати крв и помоћи, могу да се јаве на контакт 065/341- 058 - Јасна.
Коментари 1
gago
08.01.2021. 14:20
Зашто не објавите коментар да смо као народ заказали;имамо мање од 2% добровољних давалаца крви а реално је да здравих и способних за то имамо преко 10% становништва!
Повезане вијести
Премијера филма „Children in Gehenna“ 30. јуна у СокоцуПремијера филма „Children in Gehenna“ 30. јуна у Сокоцу
Општина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацијуОпштина Источно Ново Сарајево организује бесплатне прегледе за борачку популацију
Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије
Најчитаније
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
11h 18m
11
"Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
6h 10m
15
Општина Пале: Обавјештење
9h 2m
0
Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
11h 0m
0
Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима