Хуманитарни број 1401 позвало више од 20.000 грађана из Републике Српске

18.11.2024. 10:06
0
ИЗВОР: srna.rs

Хуманитарни број 1401 који је отворен 1. октобра ради прикупљања средстава за опремање Дневног центра "Подржи ме - 9. јануар" у Косовској Митровици до сада је позвало више од 20.000 грађана Републике Српске, изјавио је Срни предсједник Одбора за помоћ Србима на Косову и Метохији Милорад Арлов.

Арлов је навео да хуманитарна акција "61 дан хуманости за Косово и Метохију" траје до краја новембра и намијењена је за опремање центра за дјецу и младе са потешкоћама у развоју.

Он је подсјетио да је за опремање овог центра потребно још око 35.000 евра.

Арлов је захвалио свим учесницима хуманитарне акције, те позвао све хумане људе да до 30. новембра позову 1401 и тако буду донатори за завршетак овог великог пројекта који је покренуо Одбор прије пет година.

Коментари 0
Повезане вијести
Рођено 10 беба у Српској Рођено 10 беба у Српској
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Будући средњошколци кликом до школских клупа Будући средњошколци кликом до школских клупа
Најчитаније
  • Франц Кафка: Годишњица смрти књижевног великана
    21h 12m
    0
  • Најављени прекиди у испоруци електричне енергије за сутра
    23h 12m
    0
  • Божовић потписао уговоре за суфинансирање трошкова реконструкције Илиџанске улице и Улице Старине Новака
    19h 3m
    1
  • Како кисела вода утиче на организам
    12h 1m
    0
  • По први пут дефиле малих матураната у Рогатици (ФОТО)
    11h 14m
    0