Хуманитарни турнир у футсалу "За екскурзију" на Сокоцу

03.04.2024. 14:57
0
ИЗВОР: srna.rs

На Сокоцу ће у суботу, 6. априла, бити одржан хуманитарни турнир у футсалу под слоганом "За екскурзију" за који се до сада пријавило 13 екипа, а сав новац од улазница, котизације и спонзора биће преусмјерен за плаћање одласка на екскурзију ученицима којима је овај вид помоћи потребан, рекла је Срни координатор турнира Ања Крсмановић.

Она је нагласила да ће средства бити прикупљена од продаје улазница по цијени од двије КМ, учешћа спонзора и уплате котизација за учешће на турниру у износу од 100 КМ по екипи.

Екипе се могу пријавити на број телефона 065/250-056.

Организатори хуманитарног турнира су ученици Савјета ученика Средњошколског центра "Василије Острошки" са Сокоца са продесорицом Ањом Крсмановић, која је координатор ове активности.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
У суботу бициклистичка трка "Романија зове 6" У суботу бициклистичка трка "Романија зове 6"
Средства прикупљена на турниру „Играјмо срцем“ донирана Драгану Мацану и Милки Илишковић Средства прикупљена на турниру „Играјмо срцем“ донирана Драгану Мацану и Милки Илишковић
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Миланко Витомир Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Миланко Витомир
Најчитаније
  • Заборављени коријени: Манастир Завала (Попово поље)
    10h 28m
    0
  • Херцеговина не заборавља Благоја Братића: Гроф који је сачувао Пелеа
    10h 2m
    0
  • Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
    8h 58m
    0
  • Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи
    8h 32m
    0
  • Дефиле малих матураната вечерас украсио Шеталиште „Др Миодраг Лазић“ (ФОТО)
    22h 51m
    0