Humanitarni turnir u futsalu "Za ekskurziju" na Sokocu

03.04.2024. 14:57
0
IZVOR: srna.rs

Na Sokocu će u subotu, 6. aprila, biti održan humanitarni turnir u futsalu pod sloganom "Za ekskurziju" za koji se do sada prijavilo 13 ekipa, a sav novac od ulaznica, kotizacije i sponzora biće preusmjeren za plaćanje odlaska na ekskurziju učenicima kojima je ovaj vid pomoći potreban, rekla je Srni koordinator turnira Anja Krsmanović.

Ona je naglasila da će sredstva biti prikupljena od prodaje ulaznica po cijeni od dvije KM, učešća sponzora i uplate kotizacija za učešće na turniru u iznosu od 100 KM po ekipi.

Ekipe se mogu prijaviti na broj telefona 065/250-056.

Organizatori humanitarnog turnira su učenici Savjeta učenika Srednjoškolskog centra "Vasilije Ostroški" sa Sokoca sa prodesoricom Anjom Krsmanović, koja je koordinator ove aktivnosti.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Borci Sarajevsko-romanijske regije obilježavaju Mitrovdan Borci Sarajevsko-romanijske regije obilježavaju Mitrovdan
U Sokocu zapaljen drveni objekat namijenjen za lov U Sokocu zapaljen drveni objekat namijenjen za lov
Sokolac: Večeras promocija zbirke pjesama ''Riječ po riječ'' Radislava Ćivše Sokolac: Večeras promocija zbirke pjesama ''Riječ po riječ'' Radislava Ćivše
Najčitanije
  • Dan kad je srušena "Gvozdena zavjesa"
    3h 44m
    1
  • Kraljica jeseni – knedla
    1h 54m
    0
  • Nevesinjka Marija Pojužina - ogledalo djece poginulih boraca
    7h 54m
    2
  • Sarajevski specijalci pozirali sa sramnom zastavom
    3h 42m
    5
  • Mitropolit Hrizostom: Hram Svetih apostola Petra i Pavla na ponos svih Srba iz Kaknja (VIDEO)
    8h 39m
    0