Инспектори у Бањалуци изузимају доказе за аферу респиратори

23.06.2020. 11:15
0
ИЗВОР: Srpska.info

Службеници СИПА тренутно су у Агенцији за лијекове и медицинска средства БиХ одакле изузимају доказе у афери “Респиратори”, сазнаје Српскаинфо.

– У просторијама Агенције у Бањалуци су инспектори СИПА који изузимају материјалне доказе везане за набавку респиратора у Федерацији БиХ – објаснио је извор из истраге.

Слика

Екипа Српскаинфо на мјесту догађаја сазнаје да су инспектори изузели неколико врећа које су запечаћене ознаком доказни материјал.

Акција је још у току.

Коментари 0
Повезане вијести
Фикрет Хоџић и "Сребрена малина" ослобођени Фикрет Хоџић и "Сребрена малина" ослобођени
Криза снабдијевања лијековима у БиХ Криза снабдијевања лијековима у БиХ
Золак разријешен дужности, Наташа Грубиша в.д. директор Агенције за лијекове Золак разријешен дужности, Наташа Грубиша в.д. директор Агенције за лијекове
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    12h 45m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    6h 44m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    4h 50m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    13h 42m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    2h 23m
    0