Исток пише: Од 1. децембра струја у Српској поскупљује за 6 одсто

19.10.2020. 21:25
0
ИЗВОР: Istok.rs

Према информацијама Истока од 1. 12.  Електропривреда Републике Српске планира повећање цијене електричне енергије према привредним субјектима за 6 одсто.

Генерални директор ЕП РС Лука Петровић је такву информацију већ прослиједио према неким секторима.

Само се чека да се окончају избори, пише Исток, како не би дошло до незадовољства привредника.

Како ће привредници, поред недаћа које су их задесиле и пада пословања као посљедица пандемије, изаћи на крај са овим новим наметима – за сада нико не размишља.

ЕП РС настоји на сваки начин да терет одговорности лошег пословања и великих губитака, како Исток тврди, пребаци на нејака леђа привреде.

Коментари 0
Повезане вијести
Цијена сирове нафте порасла за два одсто Цијена сирове нафте порасла за два одсто
Цијена нафте порасла за готово три одсто Цијена нафте порасла за готово три одсто
Колико ће ове године коштати малине? Колико ће ове године коштати малине?
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    23h 40m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    9h 31m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    11h 14m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    7h 42m
    0
  • Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
    23h 15m
    1