Исток пише: Од 1. децембра струја у Српској поскупљује за 6 одсто

19.10.2020. 21:25
0
ИЗВОР: Istok.rs

Према информацијама Истока од 1. 12.  Електропривреда Републике Српске планира повећање цијене електричне енергије према привредним субјектима за 6 одсто.

Генерални директор ЕП РС Лука Петровић је такву информацију већ прослиједио према неким секторима.

Само се чека да се окончају избори, пише Исток, како не би дошло до незадовољства привредника.

Како ће привредници, поред недаћа које су их задесиле и пада пословања као посљедица пандемије, изаћи на крај са овим новим наметима – за сада нико не размишља.

ЕП РС настоји на сваки начин да терет одговорности лошег пословања и великих губитака, како Исток тврди, пребаци на нејака леђа привреде.

Коментари 0
Повезане вијести
Цијена сирове нафте порасла за два одсто Цијена сирове нафте порасла за два одсто
Цијена нафте порасла за готово три одсто Цијена нафте порасла за готово три одсто
Колико ће ове године коштати малине? Колико ће ове године коштати малине?
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    2h 5m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    11m
    3
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    8h 6m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    9h 2m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    10h 4m
    0