Исток пише: Од 1. децембра струја у Српској поскупљује за 6 одсто

19.10.2020. 21:25
0
ИЗВОР: Istok.rs

Према информацијама Истока од 1. 12.  Електропривреда Републике Српске планира повећање цијене електричне енергије према привредним субјектима за 6 одсто.

Генерални директор ЕП РС Лука Петровић је такву информацију већ прослиједио према неким секторима.

Само се чека да се окончају избори, пише Исток, како не би дошло до незадовољства привредника.

Како ће привредници, поред недаћа које су их задесиле и пада пословања као посљедица пандемије, изаћи на крај са овим новим наметима – за сада нико не размишља.

ЕП РС настоји на сваки начин да терет одговорности лошег пословања и великих губитака, како Исток тврди, пребаци на нејака леђа привреде.

Коментари 0
Повезане вијести
Цијена сирове нафте порасла за два одсто Цијена сирове нафте порасла за два одсто
Цијена нафте порасла за готово три одсто Цијена нафте порасла за готово три одсто
Колико ће ове године коштати малине? Колико ће ове године коштати малине?
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    4h 15m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    2h 55m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    19h 12m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    19h 37m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    3h 55m
    0