Istok piše: Od 1. decembra struja u Srpskoj poskupljuje za 6 odsto

19.10.2020. 21:25
0
IZVOR: Istok.rs

Prema informacijama Istoka od 1. 12.  Elektroprivreda Republike Srpske planira povećanje cijene električne energije prema privrednim subjektima za 6 odsto.

Generalni direktor EP RS Luka Petrović je takvu informaciju već proslijedio prema nekim sektorima.

Samo se čeka da se okončaju izbori, piše Istok, kako ne bi došlo do nezadovoljstva privrednika.

Kako će privrednici, pored nedaća koje su ih zadesile i pada poslovanja kao posljedica pandemije, izaći na kraj sa ovim novim nametima – za sada niko ne razmišlja.

EP RS nastoji na svaki način da teret odgovornosti lošeg poslovanja i velikih gubitaka, kako Istok tvrdi, prebaci na nejaka leđa privrede.

Komentari 0
Povezane vijesti
Cijena sirove nafte porasla za dva odsto Cijena sirove nafte porasla za dva odsto
Cijena nafte porasla za gotovo tri odsto Cijena nafte porasla za gotovo tri odsto
Koliko će ove godine koštati maline? Koliko će ove godine koštati maline?
Najčitanije
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    27m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    5h 28m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    6h 30m
    0
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    4h 32m
    0
  • Istočna Ilidža: Iz magacina benzinske pumpe u više navrata otuđeno 850 kutija cigareta
    4h 44m
    0