Из шахта извучено тијело мушкарца

09.03.2024. 10:38
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Мушкарац је настрадао када је упао у шахт у Бањалуци, а његово тијело јуче су извукли бањалучки ватрогасци.

Они су интервенисали у 17.42 у Куљанима на позив полиције ПС Лазарево.

- Извучено је беживотно мушко тијело из шахта у Улици XИ Куљанска - наводе бањалучки ватрогасци.

Како је "Независним" речено из Полицијске управе Бањалука на лицу мјеста полицијски службеници су извршили увиђај, а дежурни мртвозорник Дома здравља  Бањалука извршио је преглед беживотног тијела.

- Том приликом се изјаснио да се ради о задесној смрти. О свему је обавијештен дежурни тизилац ОЈТ Бањалука - рекли су нам из ПУ Бањалука.

Коментари 0
Повезане вијести
Народна скупштина Републике Српске основана прије 34 године Народна скупштина Републике Српске основана прије 34 године
Опозиција послала јасну поруку: РТРС припада свим грађанима, а не власти Опозиција послала јасну поруку: РТРС припада свим грађанима, а не власти
Авион Еуфора надлијеће Бањалуку Авион Еуфора надлијеће Бањалуку
Најчитаније
  • Сарајево, град који је убио љубав...
    6h 18m
    18
  • Годишњица смрти сарајевских Ромеа и Јулије
    19h 8m
    29
  • Годишњица смрти Добрице Ћосића
    18h 51m
    0
  • Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу
    10h 31m
    0
  • Преминула жена коју је јутрос ранио супруг
    7h 3m
    0