Iz šahta izvučeno tijelo muškarca

09.03.2024. 10:38
0
IZVOR: glassrpske.com

Muškarac je nastradao kada je upao u šaht u Banjaluci, a njegovo tijelo juče su izvukli banjalučki vatrogasci.

Oni su intervenisali u 17.42 u Kuljanima na poziv policije PS Lazarevo.

- Izvučeno je beživotno muško tijelo iz šahta u Ulici XI Kuljanska - navode banjalučki vatrogasci.

Kako je "Nezavisnim" rečeno iz Policijske uprave Banjaluka na licu mjesta policijski službenici su izvršili uviđaj, a dežurni mrtvozornik Doma zdravlja  Banjaluka izvršio je pregled beživotnog tijela.

- Tom prilikom se izjasnio da se radi o zadesnoj smrti. O svemu je obaviješten dežurni tizilac OJT Banjaluka - rekli su nam iz PU Banjaluka.

Komentari 0
Povezane vijesti
Narodna skupština Republike Srpske osnovana prije 34 godine Narodna skupština Republike Srpske osnovana prije 34 godine
Opozicija poslala jasnu poruku: RTRS pripada svim građanima, a ne vlasti Opozicija poslala jasnu poruku: RTRS pripada svim građanima, a ne vlasti
Avion Eufora nadlijeće Banjaluku Avion Eufora nadlijeće Banjaluku
Najčitanije
  • Radomir Nešković – legendarni komandant Leteće rogatičke brigade
    23h 47m
    19
  • Bombardovanje bolnice u Kasindolu 1995. godine
    8h 17m
    4
  • Stojan Janković - opjevani junak iz Ravnih Kotara
    5h 28m
    0
  • Danas obilježavamo Svjetski dan folklora
    9h 21m
    0
  • Počelo obilježavanje biciklističke staze kroz Pale
    23h 20m
    0