Изложба „Чаролија нити“ од 5. до 7. марта

01.03.2024. 13:59
0
ИЗВОР: katera.news

Изложба женских ручних радова „Чаролија нити“ биће одржана у Источном Сарајеву од уторка до четвртка, 5. до 7. марта, а има ревијално-продајни и хуманитарни карактер.

Изложбу организује Матична библиотека Источно Сарајево, а како су истакли циљ је да се истакне традиција женских ручних радова на подручју Сарајевско-романијске регије, а хуманитарни карактер се огледа у томе да ће излагачи и посјетиоци моћи да скромним поклоном попут чарапа, капа, шалова, уљепшају барем један дан штићеницама Дома за женску дјецу и омладину у Вишеграду.

Ове године неће бити свечане церемоније отварања, а изложба ће бити постављена у холу Матичне библиотеке.

Коментари 0
Повезане вијести
Трифковић: Електродистрибуција није фарма за подјелу кока носиља Трифковић: Електродистрибуција није фарма за подјелу кока носиља
Вече стендап комедије са Андријом Дабановићем 12. августа у Источном Новом Сарајеву Вече стендап комедије са Андријом Дабановићем 12. августа у Источном Новом Сарајеву
Завршен образовни ТВ серијал "Звуци традиције" Завршен образовни ТВ серијал "Звуци традиције"
Најчитаније
  • Станишић одговорио Божовићу
    9h 48m
    6
  • Тачно 115 ријечи које су промијениле ток историје (ФОТО)
    12h 1m
    13
  • На данашњи дан се српска застава вијорила на Бијелој кући
    7h 54m
    3
  • Лукавац-93 - Сa гaрдистима на Игману
    17h 7m
    2
  • На данашњи дан нападом Аустроугарске на Србију почео Први свјетски рат
    17h 2m
    0