Извршена крађа на бензинској пумпи у Источном Новом Сарајеву

02.11.2023. 09:50
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Источно Ново Сарајево јуче је пријављено да је над радником бензинске пумпе, у мјесту Миљевићи бб, у Источном Новом Сарајеву извршено кривично дјело „Разбојништво“.

Маскирано лице је уз пријетњу употребе ватреног оружја-пиштоља отуђило од радника 500 КМ и удаљило се у непознатом правцу.

О свему је обавијештен јавни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

У току је рад на проналску извршиоца и расвјетљавању наведеног кривичног дјела.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Од данас издавање личних докумената и регистрација возила на новој адреси Пале: Од данас издавање личних докумената и регистрација возила на новој адреси
Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи
Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 19m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    17h 5m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    18h 26m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    15h 42m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    13h 34m
    0