„Јахоринци“ путују на Првенство Републике Српске у Градишку

15.03.2023. 13:12
0
ИЗВОР: katera.news

Џију-џицу клуб “Јахорина” са Пала у суботу, 18. марта, путује на Првенство Републике Српске у Градишку са 62 такмичара, три тренера и двојицом судија.

На такмичењу учествује преко 10 клубова из Републике Српске и преко 250 такмичара у свим категоријама.

- Јахоринци су спремни за ово такмичење, очекују одличне резултате и што више титула државних првака – рекли су из овог клуба за "Катеру".

Коментари 0
Повезане вијести
Тара Соковић вицепрвак Европе Тара Соковић вицепрвак Европе
„Јахоринцима“ 69 медаља и друго мјесто у генералном пласману у Бањој Луци „Јахоринцима“ 69 медаља и друго мјесто у генералном пласману у Бањој Луци
Такмичари Џију-џицу клуб „Јахорина“ богатији за нове медаље Такмичари Џију-џицу клуб „Јахорина“ богатији за нове медаље
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    16h 59m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    22h 29m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    21h 23m
    0
  • Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву
    22h 53m
    0
  • Душан Пурић, заборављени херој са Мачковог камена
    20h 2m
    0