„Jahorinci“ putuju na Prvenstvo Republike Srpske u Gradišku

15.03.2023. 13:12
0
IZVOR: katera.news

Džiju-džicu klub “Jahorina” sa Pala u subotu, 18. marta, putuje na Prvenstvo Republike Srpske u Gradišku sa 62 takmičara, tri trenera i dvojicom sudija.

Na takmičenju učestvuje preko 10 klubova iz Republike Srpske i preko 250 takmičara u svim kategorijama.

- Jahorinci su spremni za ovo takmičenje, očekuju odlične rezultate i što više titula državnih prvaka – rekli su iz ovog kluba za "Kateru".

Komentari 0
Povezane vijesti
Tara Soković viceprvak Evrope Tara Soković viceprvak Evrope
„Jahorincima“ 69 medalja i drugo mjesto u generalnom plasmanu u Banjoj Luci „Jahorincima“ 69 medalja i drugo mjesto u generalnom plasmanu u Banjoj Luci
Takmičari Džiju-džicu klub „Jahorina“ bogatiji za nove medalje Takmičari Džiju-džicu klub „Jahorina“ bogatiji za nove medalje
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    18h 25m
    0
  • Nenad Vuković pojačanje Pokreta sigurna Srpska
    23h 55m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    22h 49m
    0
  • Dušan Purić, zaboravljeni heroj sa Mačkovog kamena
    21h 28m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    4h 16m
    0