"Јахоринке" сутра дочекују "Горажде" у Палама

02.11.2021. 11:20
0
ИЗВОР: Катера

Одбојкашице "Јахорине" сутра, 3. новембра 2021. године у 18.00 часова, играју меч 5. кола Премијер лиге БиХ у СПЦ "Пеки" против екипе "Горажда".

Тим тренера Данила Тадића у протекла четири кола остварио је двије побједе и два пораза, с тим што је у поразима у Бањалуци и Тузли однио по бод.

Пред "Јахоринкама" пале су одбојкашице "Орашја" и "Звијезде" из Обудовца, на паркету СПЦ "Пеки".

Сутра их очекује добра утакмица против квалитетне екипе из Горажда, која има три побједе и један пораз у досадашњем току првенства.

Са двије максималне побједе и два минимална пораза, одбојкашице "Јахорине" су на 5. позицији табеле са 8 бодова, док су Горажданке четврте са истим бројем бодова, али побједом више у односу на Паљанке.

Коментари 0
Повезане вијести
Приказани филмови поводом 30 година од егзодуса сарајевских Срба Приказани филмови поводом 30 година од егзодуса сарајевских Срба
Пројекцијама документарних филмова обиљежавање 30 година од егзодуса сарајевских Срба Пројекцијама документарних филмова обиљежавање 30 година од егзодуса сарајевских Срба
Сједница Владе на Палама најкасније за мјесец и по дана Сједница Владе на Палама најкасније за мјесец и по дана
Најчитаније
  • Стријелац кажњава грешку (Дванаест жигосаних, прича трећа)
    13h 16m
    7
  • Како је настала најпознатија фотографија на свијету
    13h 9m
    51
  • Ученице Гимназије „Калиновик“ освојиле прва два мјеста на Регионалном такмичењу из руског језика
    19h 2m
    0
  • Годишњица проглашења Милана Oбреновића за краља
    21h 28m
    53
  • Олимпијски центар „Јахорина“ дијели добит: Рогатици 72.000 КМ за опремање учионица
    15h 41m
    2