"Jahorinke" sutra dočekuju "Goražde" u Palama

02.11.2021. 11:20
0
IZVOR: Katera

Odbojkašice "Jahorine" sutra, 3. novembra 2021. godine u 18.00 časova, igraju meč 5. kola Premijer lige BiH u SPC "Peki" protiv ekipe "Goražda".

Tim trenera Danila Tadića u protekla četiri kola ostvario je dvije pobjede i dva poraza, s tim što je u porazima u Banjaluci i Tuzli odnio po bod.

Pred "Jahorinkama" pale su odbojkašice "Orašja" i "Zvijezde" iz Obudovca, na parketu SPC "Peki".

Sutra ih očekuje dobra utakmica protiv kvalitetne ekipe iz Goražda, koja ima tri pobjede i jedan poraz u dosadašnjem toku prvenstva.

Sa dvije maksimalne pobjede i dva minimalna poraza, odbojkašice "Jahorine" su na 5. poziciji tabele sa 8 bodova, dok su Goraždanke četvrte sa istim brojem bodova, ali pobjedom više u odnosu na Paljanke.

Komentari 0
Povezane vijesti
Stanišić odgovorio Božoviću Stanišić odgovorio Božoviću
Sutra u Palama koncert maestra Dušana Sekulića i benda Sutra u Palama koncert maestra Dušana Sekulića i benda
Pale: U četvrtak humanitarna svirka za Marka Pavlovića Pale: U četvrtak humanitarna svirka za Marka Pavlovića
Najčitanije
  • Program manifestacije „Ljeto u Istočnom Novom Sarajevu 2026“
    11h 17m
    1
  • Zemljotres kod Sarajeva
    17h 22m
    0
  • Pucnjava na Baščaršiji
    4h 58m
    0
  • Još tri dana aktivan broj 1416 za liječenje Dragana Macana
    16h 22m
    0
  • Na snagu stupile izmjene Zakona: Više dana bolovanja za roditelje i veća zaštita radnika
    15h 30m
    1