Јавна расправа о Нацрту ребаланса за 2021. и Нацрту буџета за 2022. годину општине Рогатица

17.11.2021. 13:07
0
ИЗВОР: Катера

Начелник Одјељења за финансије општине Рогатица Тијана Бркић издала је обавјештење о провођењу јавне расправе по Нацрту ребаланса буџета општине Рогатица за 2021. годину и Нацрту буџета општине Рогатица за 2022. годину.

Овим путем се становништво Рогатице обавјештава да ће се јавна расправа за двије наведене ставке одржати у периоду од 15. до 30. новембра 2021. године, а примједбе и приједлози за нацрт ребаланса буџета за 2021. и Нацрт буџета за 2022. годину могу се поднијети у шалтер сали Општине.

У јавној расправи право учешћа имају сви заинтересовани грађани општине Рогатица.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: На свечаној сједници уручене награде и признања Рогатица: На свечаној сједници уручене награде и признања
Упозорење грађанима – забрана паљења ватре на отвореном Упозорење грађанима – забрана паљења ватре на отвореном
Рогатица: Брани Обрадовић награда за најљепше двориште, Александри Лимић за најљепши балкон Рогатица: Брани Обрадовић награда за најљепше двориште, Александри Лимић за најљепши балкон
Најчитаније
  • Прича о Цркви Преображења Господњег: Судбина је одредила да овај храм буде саграђен у Сарајеву
    2h 33m
    1
  • Додик открио на коју функцију иде Вишковић
    21h 50m
    0
  • Пет лица повријеђено у саобраћајној незгоди на магистралном путу Фоча - Шћепан Поље
    15h 23m
    0
  • Радован Вишковић поднио оставку
    21h 54m
    3
  • ЦИК БиХ у року од 90 дана расписује изборе за предсједника Српске
    19h 15m
    3