Једанаест медаља за „Славију“ првог такмичарског дана на Европском купу у Марибору

24.03.2024. 14:21
0
ИЗВОР: katera.news

Првог такмичарског дана на Европском купу у Марибору за Џију-џицу клуб „Славија“ наступило је 16 такмичара и том приликом освојили су 11 медаља.

Освајачи златних медаља су Вера Тадић, Даница Самарџија и Милан Антуновић.

Сребрене медаље освојили су Славен Лужајић, Филип Шантић и Лазар Капетина, док су бронзани били Николина Крајишник, Теодора Нишић, Ива Петровић, Андреј Василић, те Урош Нишић.

Како су поручили из клуба, првог такмичарског дана боје „Славије“ бранили су и Кристијан Петровић, Иван Карабатак, Данијел Бабаљ, Лана Врзић и Ема Трапара, али су их повреде и јака конкуренција спријечили са се попењу на побједничко постоље.

Другог такмичарског дана боје Славије браниће 11 такмичара.