Једномјесечни притвор лицу осумњиченом за покушај убиства на Сокоцу

21.03.2023. 11:13
0
ИЗВОР: srna.rs

Окружни суд у Источном Сарајеву одредио је једномјесечни притвор лицу чији су иницијали М.Ж. осумњиченом за покушај убиства на Сокоцу.

Ово лице се терети да је, послије краћег вербалног и физичког сукоба, испалио три хица из пиштоља у М.Њ. у дворишту његове породичне куће на Сокоцу, коме је један од метака окрзнуо главу, саопштено је из Окружног јавног тужилаштва.

Притвор је одређен због опасности да ће осумњичени боравком на слободи утицати на свједоке, те уништити, сакрити, измијенити доказе или трагове важне за кривични поступак.

Постоје и околности које оправдавају бојазан да ће осумњичени, уколико се нађе на слободи, поновити кривично дјело убиство у покушају или починити друго.

Коментари 0
Повезане вијести
Соколац: Ракијски казан старији од стотину година Соколац: Ракијски казан старији од стотину година
Освештање земљишта за изградњу храма у Kалиманићима Освештање земљишта за изградњу храма у Kалиманићима
Помен на гробљу Нови Зејтинлик на Сокоцу Помен на гробљу Нови Зејтинлик на Сокоцу
Најчитаније
  • Детаљи акције "Пролом 2": Oсумњичена лица стекла противправну имовинску корист у износу од око 2.710.790 евра
    13h 18m
    1
  • Лице из Источног Новог Сарајева напало суграђанина
    16h 21m
    8
  • У Трнову пронађени пушка, меци и кривотворене новчанице
    16h 18m
    0
  • Цијена прасића у Српској и даље пада
    18h 3m
    0
  • Колико новца мјесечно треба за комотан живот у БиХ?
    7h 2m
    0