Јокић је седми најбољи играч у НБА лиги

26.09.2019. 18:50
0
ИЗВОР: B92

Центар Денвер Нагетса је уочи почетка прошле сезоне био постављен на 12. позицију.

ЕСПН пита да ли Јокић може да направи скок са нивоа супер звијезде на ниво МВП кандидата.

– Он чини играче бољима, користи свој одличан преглед терена да води напад Нагетса са центарске позиције. За Нагетсе је неопходно да буде агресивнији и да подигне своју игру на посљедњи ниво. Он има могућност да то уради, он ће одредити да ли су Нагетси легитиман кандидат за титулу – наводи се.

За трећег најбољег играча у НБА лиги ЕСПН је именовао Леброна Џејмса, а најбољу десеторку комплетирају редом Џејмс Харден, Ентони Дејвис, Стеф Кари, Џоел Ембид, Демијен Лилард и Пол Џорџ.

ЕСПН није објавио имена двојице најбољих кошаркаша, али је сасвим сигурно да су то Кавај Ленард и Јанис Адетокумбо.

Коментари 0
Повезане вијести
Јокићев нови трипл-дабл Јокићев нови трипл-дабл
Јокић у финалу за МВП нагарду Јокић у финалу за МВП нагарду
Нови трипл-дабл Николе Јокића Нови трипл-дабл Николе Јокића
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    8h 39m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    3h 31m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    8h 21m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    33m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    7h 15m
    1