Јокић поново бриљирао

11.03.2025. 08:28
0
ИЗВОР: srna.rs

Српски кошаркаш Никола Јокић са новим дабл-дабл учинком био је један од најбољих појединаца на утакмици НБА лиге на којој је Денвер нагетс побиједио Оклахому резултатом 140:127.

Јокић је постигао 35 поена, 18 скокова и осам асистенција.

У тиму Денвера Џамал Мари је меч завршио са 34 поена, а двоцифрени учинак имали су и Мајкл Портер Џуниор са 17 поена, Пејтон Вотсон и Расел Вестбрук са по 16, и Кристијан Браун са 14.

Денвер се овом побједом реванширао Оклахоми за пораз претходне вечери.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    9h 50m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    10h 13m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    7h 8m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    13h 42m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    9h 18m
    0