Качавенда заражен короном: У тешком стању пребачен у Београд

11.08.2020. 11:27
1
ИЗВОР: ATV

Василије Качавенда, пензионисани епископ зворничко-тузлански, позитиван је на коронавирус и услијед здравствених компликација, упућен је на лијечење у Београд. 

Према писању Нове.рс, владика Качавенда је због здравствених компликација морао да буде пребачен на лијечење у Београд и због тога су му све раније активности отказане. 

- Он је требао сутра да иде са епископом Филаретом у Вршац, како би заједно прославили имендан владике Никанора - наводи извор близак епископу Василију Качавенди.

Подсјетимо, раније је на коронавирус позитиван био и патријархов викар владика Стефан Шарић и епископ крушевачки Давид Перовић, који вјернике позивао да у што већем броју посјећују храмове.

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Pa ja 11.08.2020. 11:41
    Cim zove ljude u crkvu i da se BOGU mole,odma zarazen koronom,satanisti pogani,narodu nedate da ide u svetinje da se moli BOGU za zdravlje i napredak
Повезане вијести
Солаковић тврди да зна зашто се појавила епидемија карцинома: "Боље да су бацили атомску бомбу него тај вирус" Солаковић тврди да зна зашто се појавила епидемија карцинома: "Боље да су бацили атомску б...
У вријеме короне новац носили у УС Ненада Стевандића (ВИДЕО) У вријеме короне новац носили у УС Ненада Стевандића (ВИДЕО)
Зељковић и остали крајем маја опет у судници Зељковић и остали крајем маја опет у судници
Најчитаније
  • Манастир Дужи – граничник између Истока и Запада
    4h 17m
    0
  • Свети владика Николај родитељима: Благодарите Богу који вам је дао децу
    4h 12m
    0
  • У понедјељак представљање нове управе и састанак са хотелијерима
    15h 43m
    5
  • Пале: Смотра четрдесетак олдтајмера привукла велику пажњу посјетилаца
    17h 3m
    1
  • Вечерас концерт Павлине Радовановић у Источној Илиџи
    45m
    0