Кадети „Рандорија“ најбољи на турниру у Бијељини

21.09.2023. 09:07
0
ИЗВОР: katera.news

У Бијељини је протеклог викенда одржан Трофеј „Пантера“ на којем је учествовало око 500 такмичара из укупно 11 земаља - Чешке Републике, Румуније, Бугарске, Словеније, Црне Горе, Србије, Хрватске, Сјеверне Македоније, Мађарске, Украјине и БиХ.

Џудисти „Рандорија“ су остварили запажене резултате и освојили 11 медаља, и то четири златне, двије сребрне и пет бронзаних.

Злато су освојили Ана Бјелобрк, Мила Јовичић, Алекса Новаковић и Стефан Бањанин.

Сребрне медаље су освојили Дуња Јовичић и Лазар Лазаревић, док су бронзане медаље освојили Душан Бјелобрк, Вељко Новаковић (у двије категорије), Лазар Лазаревић и Војин Лаловић.

Кадети овог клуба су, као најстарији учесници турнира, били најбоља екипа на турниру.

Коментари 0
Повезане вијести
Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
Лазаревић првак БиХ за јуниоре, Крајишник првак БиХ за млађе кадете Лазаревић првак БиХ за јуниоре, Крајишник првак БиХ за млађе кадете
Рандори најбоља јуниорска екипа Републике Српске, Цуровић и Крајишник прваци Рандори најбоља јуниорска екипа Републике Српске, Цуровић и Крајишник прваци
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    20h 53m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    18h 59m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    20h 40m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    16h 31m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    3h 46m
    0