Каква зима нас очекује

29.11.2025. 20:33
1
ИЗВОР: srpskainfo.com

Очекују нас натпросјечно топла три мјесеца зиме, са количином падавина мањом од просјека, са свега 75 одсто од уобичајених количина, изјавио је метеоролог Федералног хидрометеоролошког завода Бакир Крајиновић.

С прогнозом, која брине туристичке раднике и љубитеље скијања, слаже се и познати метеоролог Недим Сладић.

– Потписујем сваку ријеч коју је овдје рекао Бакир Крајиновић – навео је Сладић, подијеливши на друштвеним мрежама Авазов разговор с Крајиновићем.

Умјерено облачно: Сутра сунчано и топлије вријеме

Без обзира на консензус метеоролога у БиХ о натпросјечно топлој зими, остаје да се надамо да ћемо, као што најављују, бар у једном дијелу зиме имати довољно снијега на планинама.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Снешко 30.11.2025. 12:03
    Очекује нас јебена зима.
Повезане вијести
Српска богатија за 12 беба Српска богатија за 12 беба
Наш град богатији за дјечака Наш град богатији за дјечака
Сутра још топлије, крајем дана постепено наоблачење на западу Сутра још топлије, крајем дана постепено наоблачење на западу
Најчитаније
  • Годишњица смрти предсједника СФРЈ Јосипа Броза Тита
    3h 57m
    29
  • НАТО авиони на Свјетски дан медија, прије 27 година, срушили зграду ТВ Нови Сад
    15h 41m
    0
  • Злочин у Граховишту 1992. године
    1h 19m
    8
  • Сјећање на Војислава Чаркића - нашег доброг проту
    4h 6m
    0
  • Српске светиње - оазе наде (ФОТО)
    3h 47m
    0