Карате клубу „Игман“ епитет најуспјешнијег клуба из Републике Српске у Сарајеву

23.03.2026. 11:43
0
ИЗВОР: katera.news

На једном од највећих турнира у региону „Босна Опен“, који је окупио чак 1100 такмичара из 110 клубова из девет држава, чланови Карате клуба "Игман" остварили су изузетан успјех.

У јакој конкуренцији, такмичари овога клуба освојили су укупно пет медаља и то: двије златне, двије сребрне и једну бронзану, чиме су понијели епитет најуспјешнијег клуба из Републике Српске.

Златне медаље су освојили Адријан Јокић и Стефан Петровић.

Сребрне медаље припале су Урошу Ристићу и Павлу Попићу, док је бронзану медаљу освојила је Марија Попић.

Коментари 0
Повезане вијести
Троје каратиста „Игмана“ у репрезентацији БиХ за Балканско првенство у Истанбулу Троје каратиста „Игмана“ у репрезентацији БиХ за Балканско првенство у Истанбулу
Успјешан наступ каратиста „Игмана“ у Бихаћу Успјешан наступ каратиста „Игмана“ у Бихаћу
Такмичари Карате клуба “Игман” освојили 13 медаља Такмичари Карате клуба “Игман” освојили 13 медаља
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 56m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    17h 42m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    19h 3m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    16h 19m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    14h 11m
    0