Успјешан наступ каратиста „Игмана“ у Бихаћу

11.05.2026. 09:46
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Карате клуба „Игман“ учествовали су на државном првенство за дјецу у Бихаћу 9. маја, те наставили низ одличних резултата.

У конкуренцији 109 клубова и 780 такмичара, Карате клубу „Игман“ припале су три медаље.

- Адријан Јокић је освојио златну медаљу, док су се бронзом окитили Марија Попић и Стефан Петровић. Сада је већ сасвим извјесно да ћемо на балканском првенству имати више репрезентативаца него прошле године  – навели су из клуба.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Фејсбук/ Карате клуб „Игман“ 

Коментари 0
Повезане вијести
У суботу такмичење у лову рибе на пловак У суботу такмичење у лову рибе на пловак
Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара
Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи
Најчитаније
  • Паја Јовановић - На платнима сачувао идентитет српског народа
    21h 22m
    0
  • Валентина Терешкова, текстилна радница и прва жена у свемиру
    13h 15m
    0
  • Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
    10h 13m
    1
  • Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
    20h 15m
    0
  • „Поход на кланац“ - ходочашће и одавање почасти свим палим борцима Касиндолског батаљона
    14h 44m
    0