Каратисти "Игмана" успјешни у Добоју

18.11.2024. 10:15
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Карате клуба „Игман" наступили су протеклог викенда на такмичењу „Добој опен 2024". На такмичењу је наступило 557 такмичара из 50 клубова, а такмичари овог клуба су остварили одличан наступ у веома јакој конкуренцији.

  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Уступљенe фотографијe

Златне медаље су освојили пионири Јана Мрдић, Урош Ристић, док су бронзане медаље освојили Анђелина Баришић, Лана Трапара и Стефан Петровић.

Сребрне медаље су освојили јуниори Елена и Андреј Вуковић.

Коментари 0
Повезане вијести
Троје каратиста „Игмана“ у репрезентацији БиХ за Балканско првенство у Истанбулу Троје каратиста „Игмана“ у репрезентацији БиХ за Балканско првенство у Истанбулу
Успјешан наступ каратиста „Игмана“ у Бихаћу Успјешан наступ каратиста „Игмана“ у Бихаћу
Карате клубу „Игман“ епитет најуспјешнијег клуба из Републике Српске у Сарајеву Карате клубу „Игман“ епитет најуспјешнијег клуба из Републике Српске у Сарајеву
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    21h 36m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    2h 37m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 39m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    21h 22m
    1
  • Фирма из Рогатице оштећена за 1.450 КМ због злоупотребе рачунара
    1h 55m
    0