„Кинески мост“ у петак на Палама

30.05.2023. 14:17
2
ИЗВОР: katera.news

Свјетско прелиминарно такмичења из познавања кинеског језика и културе „Кинески мост“ одржаће се у петак, 2. јуна, у Културном центру Пале у 13.00 часова.

Јубиларни десети „Кинески мост“ организују Филозофски факултет Универзитета у Источном Сарајеву, Амбасада НР Кине у БиХ, те Центар за језике, образовање и сарадњу Министарства НР Кине.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Нереална објективност 30.05.2023. 16:27
    Кад су тако моћни што не лете изнад Украјине? Што се китиш туђим перјем?! Вјероватно што су ти твоји стари издали то великосрпство, па немате чиме?
  • Generic placeholder image
    Анонимно 30.05.2023. 16:11
    Novinarčići, zašto ne prenosite vijest da su moćni američki B-1 Lancer teški bombarderi proletjeli iznad BiH, i time poslali poruku laktaškom vepriću i krezuboj srbadiji manjeg entiteta, koja se loži na velikosrpstvo?
Повезане вијести
Црвени крст и Омладински савјет потписали споразум о сарадњи Црвени крст и Омладински савјет потписали споразум о сарадњи
Ухапшена два лица у Палама Ухапшена два лица у Палама
Црвени крст Републике Српске: Сутра потписивање споразума са Омладинским савјетом Српске Црвени крст Републике Српске: Сутра потписивање споразума са Омладинским савјетом Српске
Најчитаније
  • Францетићеве усташе заклале 42 члана породице Пушоња
    21h 15m
    8
  • Убиство судије Илића
    21h 15m
    48
  • Операција ''Лукавац 93'' - Битка за Рогој
    21h 13m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    12h 42m
    2
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    15h 21m
    4