Клупско финале за џудисте „Славије“

12.12.2021. 13:28
0
ИЗВОР: Катера

Такмичари Џудо клуба Славија успјешно су затворили овогодишњу сезону на 15. Купу града Витеза, на коме су учествовали клубови из Хрватске, Босне и Херцеговине, као и земаља региона.

У категорији +40 Славијине такмичарке Дуња Грубачић и Сара Николић успјеле су савладати све противнике и тако се пласирати у финале у својој категорији .

У финалном мечу, који је био празник за очи присутним у сали, славила је Дуња Грубачић која је проглашена за најуспјешнију полетарку .

И поред добрих борби, петим мјестом морали су се задовољити Ђорђе Марковић и Анастасија Батак.

Коментари 0
Повезане вијести
Марија Ушћумлић сениорска првакиња Републике Српске Марија Ушћумлић сениорска првакиња Републике Српске
Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара
Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи
Најчитаније
  • Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама
    11h 14m
    0
  • Општина Пале: Обавјештење
    16h 4m
    0
  • Хуманитарни базар на Тргу Србије – Заједно за Драгана!
    16h 40m
    0
  • Данас хуманитарни базар за Драгана Мацана на Тргу Србија
    20h 45m
    0
  • У Бразилу погинула дјевојка на банџи џампингу
    9h 37m
    0