Klupsko finale za džudiste „Slavije“

12.12.2021. 13:28
0
IZVOR: Katera

Takmičari Džudo kluba Slavija uspješno su zatvorili ovogodišnju sezonu na 15. Kupu grada Viteza, na kome su učestvovali klubovi iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, kao i zemalja regiona.

U kategoriji +40 Slavijine takmičarke Dunja Grubačić i Sara Nikolić uspjele su savladati sve protivnike i tako se plasirati u finale u svojoj kategoriji .

U finalnom meču, koji je bio praznik za oči prisutnim u sali, slavila je Dunja Grubačić koja je proglašena za najuspješniju poletarku .

I pored dobrih borbi, petim mjestom morali su se zadovoljiti Đorđe Marković i Anastasija Batak.