Код Бањске срушен јарбол са српском заставом

07.10.2023. 14:37
0
ИЗВОР: srna.rs

Јарбол са српском заставом срушен је и поломљен на раскрсници која води ка Бањској на сјеверу Косова и Метохије.

Јарбол, на којем је стајала српска застава, поцијепана дан послије сукоба 24. септембра, срушен је у траву у мјесту Балабан, на раскрсници која води ка селу Бањска, јавио је портал "Косово онлајн".

На тој раскрсници су од 24. септембра стационирани припадници специјалних јединица приштинске полиције.

На оближњем билборду и даље стоји српска тробојка.

У сукобу са полицијом самопроглашеног Косова 24. септембра убијена су три Србина, а страдао је и један полицајац.

Коментари 0
Повезане вијести
Паљани поносно истакли заставе у част 9. јануара (ФОТО) Паљани поносно истакли заставе у част 9. јануара (ФОТО)
Опет малтретирали Србе који су се враћали из сјече бадњака, скидали им мајице Опет малтретирали Србе који су се враћали из сјече бадњака, скидали им мајице
Источно Ново Сарајево: Обавезно истицање заставе за новогодишње празнике и Дан Републике Источно Ново Сарајево: Обавезно истицање заставе за новогодишње празнике и Дан Републике
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    9m
    35
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    15h 6m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    22h 39m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    15h 31m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    19h 24m
    0