Којић организовао пријем за чланове репрезентације БиХ у биатлону

07.02.2025. 14:23
0
ИЗВОР: katera.news

Начелник општине Пале Дејан Којић организовао је данас пријем за чланове репрезентације БиХ у биатлону, такмичара Срђана Лаловића и тренера Бојана Минића.

Лаловић ће са својим тренером путовати у Грузију на Европски олимпијски фестивал младих (EYOF), на којем ће наступити око 1.000 такмичара у бројним дисциплинама, саопштено је из општине Пале.

Како наводе, он ће наступити у двије биатлон трке и једној трци у смучарском трчању, а након EYOF-a очекује га и Свјетско јуниорско првенство у Шведској.

У досадашњем дијелу сезоне, Лаловић је освојио двије златне медаље на Балканском првенству за јуниоре у Бугарској, испунио је норму за IBU куп, а  бориће се и за норму за Свјетско сениорско првенство.

Начелник Којић пожелио је Лаловићу и Минићу, који су уједно и чланови Смучарског клуба "Романија" Пале, срећан пут и много успјеха на такмичењу у Грузији, додали су из ове општине. 

  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Општина Пале

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Међународни биатлон дан 30. маја Пале: Међународни биатлон дан 30. маја
Лаловић остварио запажен резултат међу 117 биатлонаца Лаловић остварио запажен резултат међу 117 биатлонаца
Срђан Лаловић двоструки шампион Балкана у биатлону Срђан Лаловић двоструки шампион Балкана у биатлону
Најчитаније
  • Свирепо убиство српског дјечака Слободана Стојановића
    7h 16m
    18
  • На данашњи дан рођен композитор "Марша на Дрину" Станислав Бинички
    7h 15m
    5
  • Пронађена тијела свих пет планинара из БиХ
    19h 27m
    0
  • Поново доступни ЕМНГ прегледи у Болници „Србија“
    4h 46m
    1
  • Пале: У четвртак хуманитарна свирка за Марка Павловића
    6h 16m
    2