Комшије алармирале ватрогасце, а жени само загорио ручак

28.11.2019. 09:38
0
ИЗВОР: Avaz.ba

У Сарајеву је протекла ноћ била мирна, а полицајци и ватрогасци нису имали посла изузев редовних контрола, речено је из МУП КС и Професионалне ватрогасне бригаде.

Имали су и позив из једне сарајевске зграде у Градачачкој улици на Ченгић-Вили да се осјети дим у хаустору.

Забринути грађани позвали су сарајевске ватрогасце, али доласком на лице мјеста утврђено је да је једној жени загорио ручак.

Коментари 0
Повезане вијести
Немарност пали димњаке Немарност пали димњаке
Пуњени запечени кромпир Пуњени запечени кромпир
Крем супа од тиквица Крем супа од тиквица
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 58m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    22h 4m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 45m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    19h 36m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    2h 57m
    0