Конференција за новинаре о епидемиолошкој ситуацији

24.07.2020. 08:45
0
ИЗВОР: СРНА

Представници Института за јавно здравство Републике Српске одржаће данас у Бањалуци конференцију за новинаре поводом тренутне епидемиолошке ситуације у Српској.

Конференција ће бити одржана у просторијама овог института, са почетком у 11.30 часова, најављено је из ове установе. 

Коментари 0
Повезане вијести
Ђенић: Набављен серум против уједа змије Ђенић: Набављен серум против уједа змије
Више од 4.000 случајева респираторних инфекција у Српској Више од 4.000 случајева респираторних инфекција у Српској
Институт за јавно здравство: Од почетка године три случаја бактеријског менингитиса у Српској Институт за јавно здравство: Од почетка године три случаја бактеријског менингитиса у Српској
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    20h 25m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    6h 16m
    0
  • Душан Пурић, заборављени херој са Мачковог камена
    23h 28m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    7h 59m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    9h 13m
    0