Kонобару седам мјесеци затвора због напада на комуналног инспектора

24.11.2020. 16:55
0
ИЗВОР: СРНА

Општински суд у Сарајеву осудио је на седам мјесеци затвора Едина Фазлића због физичког напада на инспектора Управе за инспекцијске послове Кантона Сарајево током вршења службене дужности.

Из Кантоналног тужилаштва саопштено је да је Суд одлуку донио након разматрања споразума о признању кривице.

Фазлић се терети да је 1. јула око 12.00 часова у башти једног угоститељског објекта у Новом Сарајеву, у којем ради као конобар, инспектору пријетећим тоном рекао "нећеш ти никог писати", с обзиром да је у записнику требало да буде наведен као особа која присуствује надзору.

- Након тога је оптужени пришао инспектору и песницама му задао више удараца у главу и тијело- саопштено је из Тужилаштва.

Оштећени је задобио лаке физичке повреде. 

Коментари 0
Повезане вијести
Открива имена ухапшених инспектора Пореске управе Српске Открива имена ухапшених инспектора Пореске управе Српске
Код пореских инспектора пронађена већа количина новца и документација Код пореских инспектора пронађена већа количина новца и документација
Осумњичени за убиство инспектора остаје у притвору Осумњичени за убиство инспектора остаје у притвору
Најчитаније
  • Покољ на Возући и захвалност Алије Изетбеговића муџахединима
    1h 15m
    16
  • Муслимани, а четници: Борили се с Дражом за краља, никад с Титом! (ФОТО)
    22h 37m
    13
  • Пренос посмртних остатака митрополита Николајевића у Блажуј 1898.
    21h 18m
    0
  • Сарајевски полицајци ухапшени због сексуалног злостављања дјетета
    20h 28m
    0
  • Пресуда Кујовићу 4. новембра
    22h 33m
    2