Конституисан ГО СДС, изабрани органи странке

01.09.2019. 16:19
0
ИЗВОР: БН

У Бањалуци је данас конституисан Главни одбор Српске демократске странке и изабранио седам чланова Предсједништва странке.

За предсједника Главног одбора изабран је Милан Миличевић, док је његов замјеник Ненад Лалић.

У Предсједништво странке изабрани су  тајним гласањем, на приједлог предсједника СДС Мирка Шаровића, Младен Босић, Вукота Говедарица, Недељко Гламочак, Радо Савић, Мићо Мићић ,Милан Миличевић и Немања Васић.ш

За предсједника Главног одбора изабран је поново Милан Миличевић, а генерални секретар је Зоран Латиновић.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Божовић: Ко је узимао новац из институција на основу лажног пребивалишта?! Божовић: Ко је узимао новац из институција на основу лажног пребивалишта?!
Деманти: Предсједник СДС Бранко Блануша никада није изјавио да је спреман бити кандидат за члана Предсједништва БиХ Деманти: Предсједник СДС Бранко Блануша никада није изјавио да је спреман бити кандидат за...
Божовић: Општина Источна Илиџа дискримисана приликом расподјеле средстава јавних инвестиција Владе Српске Божовић: Општина Источна Илиџа дискримисана приликом расподјеле средстава јавних инвестици...
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    23h 43m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 42m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    15h 48m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    13h 20m
    0
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 29m
    0