Кошаркаши Сокоца славили у Прњавору

27.02.2021. 12:30
0
ИЗВОР: Sport.dc.net

Кошаркаши Младост-Булдогса поражени су на свом терену од екипе Соколца, резултатом 83-77.

Екипа Александра Бокура сјајно је отворила сусрет. Водили су домаћи током цијелог првог периода те су га добили са 19-11.

Соколац отвара други период серијом 11-0 те долазе до преокрета.

На крају су отишли на одмор са два поена предности. Соколац је одиграо сјајно завршницу трећег периода те су са плус девет поена ушли у последњи период.

Домаћи се нису предали. Успјели су прићи на поен заостатка али у неизвјесној завршници гости су ипак сачували водство и дошли до побједе.

 

Ковач је водио Соколац до побједе са 25 поена и 11 скокова док је Булдогсе предводио Станковић са 32 поена.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Почело обиљежавање Дана одбране Сарајевско-романијске регије Почело обиљежавање Дана одбране Сарајевско-романијске регије
Обиљежавање Дана одбране Срба у Сарајевско-романијској регији Обиљежавање Дана одбране Срба у Сарајевско-романијској регији
Око 150 учесника на вожњи "Романија зове шест" Око 150 учесника на вожњи "Романија зове шест"
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    20h 33m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    21h 50m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    22h 11m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    12h 21m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    19h 55m
    0