Košarkaši Sokoca slavili u Prnjavoru

27.02.2021. 12:30
0
IZVOR: Sport.dc.net

Košarkaši Mladost-Buldogsa poraženi su na svom terenu od ekipe Sokolca, rezultatom 83-77.

Ekipa Aleksandra Bokura sjajno je otvorila susret. Vodili su domaći tokom cijelog prvog perioda te su ga dobili sa 19-11.

Sokolac otvara drugi period serijom 11-0 te dolaze do preokreta.

Na kraju su otišli na odmor sa dva poena prednosti. Sokolac je odigrao sjajno završnicu trećeg perioda te su sa plus devet poena ušli u poslednji period.

Domaći se nisu predali. Uspjeli su prići na poen zaostatka ali u neizvjesnoj završnici gosti su ipak sačuvali vodstvo i došli do pobjede.

 

Kovač je vodio Sokolac do pobjede sa 25 poena i 11 skokova dok je Buldogse predvodio Stanković sa 32 poena.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
"Nikoljdanske svečanosti" od 17. do 23. decembra u Sokocu "Nikoljdanske svečanosti" od 17. do 23. decembra u Sokocu
Košarkaši "Partizana" velikim preokretom pobijedili "Zvezdu" Košarkaši "Partizana" velikim preokretom pobijedili "Zvezdu"
Sve o meču Partizan - Crvena zvezda: Derbi koji može mnogo da odluči Sve o meču Partizan - Crvena zvezda: Derbi koji može mnogo da odluči
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    3h 24m
    6
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    2h 55m
    4
  • Francetićeve ustaše zvjerski ubile članove porodice Simović
    13h 12m
    11
  • Dva lica uhapšena zbog prijetnji na Jahorini
    11h 10m
    5
  • Istočno Sarajevo: Odavanje pošte ubijenom kolegi zaustavljanjem vozila i rotacijama
    9h 20m
    0