Крај драме у фабрици "Бамби"

04.02.2025. 11:18
0
ИЗВОР: telegraf.rs

Пожар у фабрици "Бамби" је локализован у 9.22 сати, сазнаје Телеграф.

Како сазнаје поменути портал, није било отвореног пожара, већ се само простор напунио димом. Горило је 5 м2 кровне конструкције око вентилационог канала.

Ватрогасне екипе отварале су дио крова ради спречавања ширења пожара.

У простору није било отвореног пламена.

Подсјетимо, у "Бамбију" је 29. јуна прошле године избио пожар у погонском дијелу фабрике. Тада је изгорило око 500 квадратних метара. На сву срећу није било повријеђених.

Због пожара је цијело тржиште било без најпродаванијег "Бамбијевог" производа - "плазме". Тек недавно, послије обнове, кренула је производња "плазме".

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 1m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    4m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    17h 47m
    1
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    19h 8m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    16h 24m
    0