Kraj drame u fabrici "Bambi"

04.02.2025. 11:18
0
IZVOR: telegraf.rs

Požar u fabrici "Bambi" je lokalizovan u 9.22 sati, saznaje Telegraf.

Kako saznaje pomenuti portal, nije bilo otvorenog požara, već se samo prostor napunio dimom. Gorilo je 5 m2 krovne konstrukcije oko ventilacionog kanala.

Vatrogasne ekipe otvarale su dio krova radi sprečavanja širenja požara.

U prostoru nije bilo otvorenog plamena.

Podsjetimo, u "Bambiju" je 29. juna prošle godine izbio požar u pogonskom dijelu fabrike. Tada je izgorilo oko 500 kvadratnih metara. Na svu sreću nije bilo povrijeđenih.

Zbog požara je cijelo tržište bilo bez najprodavanijeg "Bambijevog" proizvoda - "plazme". Tek nedavno, poslije obnove, krenula je proizvodnja "plazme".

Komentari 0
Povezane vijesti
Proglašeno vanredno stanje u Mostaru zbog požara na deponiji „Uborak“ Proglašeno vanredno stanje u Mostaru zbog požara na deponiji „Uborak“
Požar kod Jablanice još nije pod kontrolom Požar kod Jablanice još nije pod kontrolom
Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    16h 22m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    16h 8m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    17h 29m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    14h 45m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    12h 37m
    0