Културни центар Источно Ново Сарајево покреће школе плеса, глуме и сликања

24.02.2020. 19:34
0
ИЗВОР: Филтер

Културни центар Источно Ново Сарајево од мјесеца марта отвара Школу плеса за дјецу основних и средњих школа, Школу плеса и плесну рекреацију за одрасле, Школу позоришне и филмске глуме, као и Школу цртања и сликања.

Са полазницима школа плеса ће радити виши тренер за спортски плес Владимир Дивјак (више информација о школама плеса и упису можете добити на број телефона 065/567-633).

Школу глуме води дипломирани редитељ и дипломирани театролог Предраг Митровић (више информација о школи глуме и упису можете добити на број телефона 061/929-828).

Са полазницима школе цртања и сликања ће радити академски сликар Милош Поповић (више информација о школи цртања и сликања и упису можете добити на број телефона 066/685-068).

 

 

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – академик Петар Мандић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – академик Петар Мандић
Пале: Након свађе употријебљено ватрено оружје Пале: Након свађе употријебљено ватрено оружје
Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
Најчитаније
  • Паљанин испалио више хитаца након свађе
    15h 48m
    3
  • Источно Ново Сарајево: Казне за уништавање имовине на дјечијим игралиштима
    16h 27m
    3
  • Подвизи и страдања браће Николић
    8h 44m
    0
  • ВиК Пале: Обавјештење
    14h 38m
    5
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – академик Петар Мандић
    7h 50m
    0