Kulturni centar Istočno Novo Sarajevo pokreće škole plesa, glume i slikanja

24.02.2020. 19:34
0
IZVOR: Filter

Kulturni centar Istočno Novo Sarajevo od mjeseca marta otvara Školu plesa za djecu osnovnih i srednjih škola, Školu plesa i plesnu rekreaciju za odrasle, Školu pozorišne i filmske glume, kao i Školu crtanja i slikanja.

Sa polaznicima škola plesa će raditi viši trener za sportski ples Vladimir Divjak (više informacija o školama plesa i upisu možete dobiti na broj telefona 065/567-633).

Školu glume vodi diplomirani reditelj i diplomirani teatrolog Predrag Mitrović (više informacija o školi glume i upisu možete dobiti na broj telefona 061/929-828).

Sa polaznicima škole crtanja i slikanja će raditi akademski slikar Miloš Popović (više informacija o školi crtanja i slikanja i upisu možete dobiti na broj telefona 066/685-068).

 

 

Komentari 0
Povezane vijesti
„Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
Do kraja godine novi mamograf i magnetna rezonanca u Bolnici “Srbija” Do kraja godine novi mamograf i magnetna rezonanca u Bolnici “Srbija”
U nedjelju „Trebević Trail“ trka U nedjelju „Trebević Trail“ trka
Najčitanije
  • Tri muškarca povrijeđena u pucnjavi na Vracama
    17h 51m
    3
  • SDS: Blanuša kandidat za predsjednika Republike Srpske
    20h 18m
    2
  • Policija traga za dva muškarca zbog pokušaja ubistva na Vracama
    3h 46m
    0
  • Danas otvaranje biciklističke staze "Điro di `ćiro` Sarajevo-Pale"
    5h 58m
    0
  • Program manifestacije "Dani Kasindolskog bataljona"
    1h 27m
    0