Кусмук: Олимпијске игре су веома посебан доживљај (ВИДЕО)

06.02.2022. 09:37
0
ИЗВОР: РТРС

Олимпијске игре су саме по себи посебне и мој сан се остварио доласком у Пекинг, изјавила је члан Олимпијског тима БиХ Сања Кусмук гостујући у Јутарњем порграму РТРС телевизије.

Кусмукова је истакла да је отварање Олимпијских игара уживо веома посебан доживљај који се ни са чим не може упоредити.

Припреме за Олимпијске игре су, наводи Кусмукова, трајале четири године.

- Начешће смо се припремали на Жабљаку. Остварила сам олимпијску норму у Њемачкој, било је потребно направити одређене бодове на свјетском првенству. Да то нисам остварила у Њемачкој, данас не бих била овдје - рекла је Кусмукова.

Кусмукова наглашава да би била задовољна да буде у првој половини и додаје да ће дати све од себе да своју земљу представи у што бољем свјетлу. 

Цијели видео-снимак погледајте ОВДЈЕ

 

Коментари 0
Повезане вијести
Пси-роботи патролирају парком у југоисточном дијелу Пекинга Пси-роботи патролирају парком у југоисточном дијелу Пекинга
Сјећате ли се Сарајева 1984. године? Сјећате ли се Сарајева 1984. године?
Александра Перишић у финалу Олимпијских игара Александра Перишић у финалу Олимпијских игара
Најчитаније
  • Све боје аутистичног спектра – прича једне маме о љубави, борби и успјеху
    14h 45m
    1
  • Лице дошло у просторије Сипе и тамо се предало
    11h 7m
    0
  • Смрт у братовој јакни
    14h 27m
    0
  • Ђокановић: Највећи непријатељ Републике Српске постала је њена власт
    15h 59m
    6
  • Син дипломате међу нападачима на српске ђаке у Сарајеву!?
    8h 0m
    3