"Randoriju" šest medalja na Prvenstvu RS za seniore i poletarce

10.02.2020. 15:29
0
IZVOR: Katera

U subotu je u Mrkonjić Gradu održano pojedinačno Prvenstvo Republike Srpske za seniore i poletarce.

Nikola Pljevaljčić je u većoj kategoriji od njegove standardne , do 100 kg osvojio srebrnu medalju.

Vuk Divljan je u kategoriji do 66 kg osvojio srebro.

Lav Divljan je u kategoriji do 66 kg osvojio bronzanu medalju.

Naši kadeti, Petar Škrba i Lazar Ždrale su se plasirali na 5. mjesto za seniore do 60 kg i pokazali da je pred njima svijetla budućnost.

Vojin Lalović je u kategoriji do 60 kg ,poletarci osvojio 1. mjesto i okitio se zvanjem šampiona RS.

Slika

Sara Šakić je u kategoriji poletarki do 24 kg osvojila srebrnu medalju.

Aleksandar Radović je u kategoriji do 26 kg osvojio bronzanu medalju ,savladavši klupskog kolegu u borbi za medalju Andriju Milanovića .