Anđelina Regoje prvakinja BiH u džudou

06.03.2022. 20:32
1
IZVOR: sportdc.net

Džudistkinja Sparte iz Istočnog Sarajeva, Anđelina Regoje, još jednom je potvrdila svoj kvalitet i postala je prvakinja BiH na juče održanom prvenstvu u Bijeljini.

Zlatom Anđeline Regoje Sparta je u ukupnom plasmanu ženske konkurencije stigla do bronzane medalje. 

Pored seniorskog prvenstva održano je i prvenstvo BiH za poletarce, a Sparta je dobila još dva prvaka BiH, Anđelu Popović i Nemanju Eleza.

Bronzani je bio Lazar Lalović.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Mirce 07.03.2022. 08:38
    Toooo Mikooo samo udri!
Povezane vijesti
Pčelari Udruženja "Roj" pretpjeli štetu od upada medvjeda (FOTO) Pčelari Udruženja "Roj" pretpjeli štetu od upada medvjeda (FOTO)
U Bolnici „Srbija“ po prvi put urađena laparoskopska histerektomija U Bolnici „Srbija“ po prvi put urađena laparoskopska histerektomija
Realizovan program osposobljavanja djece školskog uzrasta za boravak u prirodi u Istočnoj Ilidži Realizovan program osposobljavanja djece školskog uzrasta za boravak u prirodi u Istočnoj Ilidži
Najčitanije
  • Popis stanovništva iz 1883. godine parohija Rogatica, Sokolac, Glasinac, Goražda...
    35m
    3
  • Kosovski vitez Miloš Ćirković: Na zgarištu ikona Svetog Alimpija Stolpnika
    5h 31m
    4
  • Kraj pušenja u kafićima i restoranima u Republici Srpskoj?
    23h 39m
    11
  • Na današnji dan „Crvena zvezda“ postala šampion svijeta (VIDEO)
    19h 40m
    31
  • Marica Spasić, hrabra Srpkinja koja je pomagala „Mladoj Bosni“ u borbi protiv okupatora
    1h 5m
    0