Bolnički karantin u Bijeljini je prazan

22.04.2020. 10:45
0
IZVOR: Srna

Bolnički karantin u Bijeljini je prazan, a pod nadzorom su 22 osobe na području grada, saopšteno je iz bijeljinske bolnice “Sveti Vračevi”.

U saopštenju se navodi da u Bijeljini nema novoregistrovanih pozitivnih na Covid-19 i da je epidemiološka situacija i dalje stabilna.

– Disciplina je i dalje neophodna, kako bismo situaciju držali pod kontrolom – naglašava se u saopštenju.

U Bijeljini su testirane 244 osobe, a iz Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske očekuje se još 26 rezultata.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći
Oslobađanje Bijeljine 1992. godine Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    9h 27m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    9h 13m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    10h 34m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    7h 50m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    12h 55m
    0