Bratunac: Uhapšena pijana žena

09.09.2020. 10:08
0
IZVOR: Srna

Žena čiji su inicijali J.R. iz Bratunca uhapšena je zbog sumnje da je počinila više prekršaja upravljajući pijana automobilom "folksvagen", saopšteno je danas iz Policijske uprave Zvornik.

Policijskoj stanici Bratunac prijavljeno je narušavanje javnog reda i mira u gradu puštanjem preglasne muzike koja se čuje iz automobila "folksvagen".

Policija je pokušala zaustaviti automobil, na šta se lice koje je upravljalo vozilom oglušilo i nastavilo dalje kretanje, navodi se u saopštenju.

U bratunačkoj Ulici Petar Kočić policija je uspjela da zaustavi automobil kojim je upravljala J.R. iz Bratunca.

Alkotestiranjem je utvrđeno da je žena imala 2,85 promila alkohola u organizmu.

O ovom događaju, koji je prijavljen juče u 1.55 časova, obaviješten je dežurni sudija Osnovnog suda u Srebrenici.

Protiv osumnjičene biće preduzete zakonom propisane mjere zbog počinjenih prekršaja, dodaje se u saopštenju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ana Njego: Vođa pobune protiv liferanata 1917. godine Ana Njego: Vođa pobune protiv liferanata 1917. godine
U Bratuncu služen parastos za poginule Srbe iz sarajevskih opština U Bratuncu služen parastos za poginule Srbe iz sarajevskih opština
Pomen srpskim borcima poginulim na sarajevskom ratištu Pomen srpskim borcima poginulim na sarajevskom ratištu
Najčitanije
  • Dogodine u Prizrenu
    19h 19m
    11
  • Priča o psima koji su položili život na Košarama (FOTO)
    18h 58m
    0
  • Posni specijalitet savršen za ručak ili večeru
    18h 58m
    0
  • Poznata imena odbornika u Skupštini Grada Istočno Sarajevo
    22h 1m
    14
  • Bravo! - Prikupljena sredstva za liječenje Vesne Subašić
    17h 58m
    0