Članovi Džiju-džicu kluba „Jahorina“ od 15. do 17. septembra na Balkanskom prvenstvu u Podgorici

11.09.2023. 20:23
0
IZVOR: katera.news

Džiju-džicu klub Jahorina“ će od 15. do 17. septembra, sa svojih 25 takmičara i tri trenera, nastupiti na Balkanskom prvenstvu u Podgorici u sklopu Džiju-džicu reprezentacije Republike Srpske.

Na otvorenom Balkanskom prvenstvu u Podgorici najavljeno je preko 1.000 takmičara, a iz kluba kažu da su očekivanja velika.

Podsjećamo, ovaj klub je je u prvoj polusezoni otišao sa 271 medaljom i šest pehara, a sa pripremama za drugi dio sezone takmičari su krenuli od avgusta.

Nakon kampa u Istočnom Sarajevu pod organizacijom Džiju-džicu kluba Slavija, učestvovali su na kampu u Trebinju pod organizacijom Džiju-džicu saveza Republike Srpske i Ministarstva porodice omladine i sporta, te su pripreme nastavili u svom matičnom klubu.

Poslije Balkanskog prvenstva, „Jahorinu“ očekuje takmičenje u Istočnom Sarajevu na kojem, kako najavljuju, planiraju izvesti 100 takmičara.

Komentari 0
Povezane vijesti
„Jahorincima“ 69 medalja i drugo mjesto u generalnom plasmanu u Banjoj Luci „Jahorincima“ 69 medalja i drugo mjesto u generalnom plasmanu u Banjoj Luci
Takmičari Džiju-džicu klub „Jahorina“ bogatiji za nove medalje Takmičari Džiju-džicu klub „Jahorina“ bogatiji za nove medalje
Pale bogatije za devet balkanskih medalja Pale bogatije za devet balkanskih medalja
Najčitanije
  • Možda niste znali o Nevesinju
    6h 41m
    41
  • Kako su Srbi ostavili veliki trag u istoriji Rusije
    5h 44m
    3
  • Na današnji dan umro Stefan Nemanja - osnivač dinastije Nemanjića
    15h 37m
    0
  • Priča o Jevti - ratniku koji je na plećima iznio brdski top preko Albanije
    15h 42m
    0
  • Na današnji dan počeo Toplički ustanak
    15h 35m
    0