Danas potpisivanje ugovora za stipendije

30.12.2019. 08:37
0
IZVOR: SRNA

Gradonačelnik Istočnog Sarajeva Nenad Vuković potpisaće danas ugovore sa 30 studenata kojima su dodijeljene stipendije za školsku 2018/2019. godinu, kao i sa četiri učenika generacije srednjih škola sa područja grada.

Vuković će potpisati ugovore sa 21 studentom prvog ciklusa i devet studenata drugog i trećeg ciklusa studija, saopšteno je iz Gradske uprave.

Iz gradskog budžeta u ovoj godini je izdvojeno 60.000 KM za finansiranje studentskih stipendija, kao i 10.000 KM za sunfinsiranje naučno-istraživačkog rada.

Studentima kojima nisu dodijeljene stipendije posredstvom redovnog javnog poziva ostvarivanje tog prava biće omogućeno u skladu sa Pravilnikom o dodjeli studentskih stipendija grada Istočno Sarajevo, navedeno je u saopštenju.

Potpisivanje ugovora sa stipendistima planirano je za 10.00 časova u Gradskoj upravi.

Komentari 0
Povezane vijesti
U februaru rođeno 28 beba u porodilištu Bolnice „Srbija“ U februaru rođeno 28 beba u porodilištu Bolnice „Srbija“
Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (II dio) Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (II dio)
Održan sastanak Marinka Božovića i Senke Jujić Održan sastanak Marinka Božovića i Senke Jujić
Najčitanije
  • Priča Moma Kapora za sve koji cijeli život nešto čekaju
    19h 55m
    53
  • Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (II dio)
    22h 58m
    3
  • Podizanje Hilandara iz pepela: Godišnjica požara i velika obnova nemanjićke zadužbine (VIDEO)
    23h 28m
    54
  • Registracija vozila ponovo poskupljuje
    21h 29m
    3
  • ViK Pale: Vanredno obavještenje
    8h 37m
    0